Амралтын өдрүүдэд цахилгаан хязгаарлах хуваарь

2019-07-26
ÐмÑалÑÑн өдÑүүдÑд ÑаÑилгаан ÑÑзгааÑÐ»Ð°Ñ ÑÑвааÑÑ

"Улаанбаатар цахилгаан түгээх сүлжээ" ХК-иас цахилгаан эрчим хүчинд хийгддэг засварын ажил үргэлжилж байна. Үүнтэй холбогдуулан эрчим хүч хязгаарлах ойрын гурван өдрийн хуваарийг хүргэж байна. Чингэлтэй, Баянгол, Хан-Уул, Сонгинохайрхан, Налайх, Төв аймаг  орчимд 10.30-18.00 цаг хүртэл цахилгаан хязгаарлахаар болжээ.

/VII

Чингэлтэй

11:00-16:00

4, 6-р хороо 30/А, 33/А, 35, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 49, ГЯЯ-ны 41, 49/А байрууд, ЦЕГ-ын өргөтгөл, Мандах өргөө, Бага тойруугийн 49, Эв нэгдэл 25, 30, Залгамж 39, Эвсэл 2, Бага тойргийн СӨХ-үүд, УБ эрдэм судлал, УБ эрдэм оюу, Эрдэм судлал сургуулиуд, Дөлгөөн ундраа ХХК, Хүчирхийллийн эсрэг төв, 74-р цэцэрлэг, 5-р сургууль, Нарта /Бямбасүрэн/, Сэлбэ сервис ХХК, Иргэн Дүүриймаа, Ганбат, Цэрэндорж /ТҮЦ/

Баянгол

11:00-17:00

20-р хороо Төмөр транс, Вүүдмэн, МВС, Хүрээ такси, Булган хошуу трейд, Мон Газ сервис, Мон оргил, Мон тед ХХК-ууд, Петростар ШТС-1 болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

11:00-18:00

4, 5-р хороо 34, 41-р сургууль, 12, 71, 145-р цэцэрлэг, 19-р ясли, Хан-Уул УҮГ, АТС-37, Яармаг, Арцатын гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгинохайрхан

11:00-18:00

20, 21, 22, 32-р хороо Хайртхаан амралт, Төмөр зам, Алтандорнод Монгол, Эйч Ти Эм, Гранд Повер, УБ Буян, Агротрак, Түмэн шувуут, Монгол машин ХХК-ууд, 121-р сургууль, Тэжээлийн үйлдвэр, Мобиком, Иргэн Насанжаргал, Баруунтуруун, Тахилт, Эмээлт, Хуучин, шинэ товчоонууд, 361, 384-р гармууд, Тавантолгой, Аргүнт, Партизан орчмоор

11:00-17:00

13-р хороо 8, 9-р байрууд

Налайх

10:00-18:00

4-р хороо Нисэхийн 1-8, Алтайн 7-12-р гудамжууд, Бүс нуур гэр хороолол, МТ, Ойн бирж ШТС-ууд, зүүн Авто замын пост, Зүүн түмэн буян ХХК.

Төв аймаг

09:00-18:00

Батсүмбэр сум 1-р баг, Отгонбаатар ферм, Бигхарвест, Поливит, МУИС, Даваасамбуу, Үдлэг орчмоор

27/VII

Хан-Уул

11:00-16:00

3-р хороо Чингисийн өргөн чөлөө 42-р гудамж, УБЦТС ТӨХК, өргөтгөл, ТБЦДС ТӨХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

29/VII

Баянзүрх

10:30-20:00

2-р хороо 64/2-р байр, Хөгжлийн салхи ТББ, Иргэн Амгалан, Гарамжил, Оюунбилэг, Энх-Оюун, Энхжаргал, Батдэлгэр, Гүнжидмаа, Бат-Эрдэнэ, Эрдэнэхүү /ХОС/, Энхмаа, Хо Сун Хвон, Батмөнх /барилга/, Болормаа, Дамдинсүрэн, Мөнгөнсүх, Цэрэндаваа, Хүрэлбаатар /ТҮЦ/, Оюунгэрэл /машин угаалга/, Баярхүү, Ганболд, Базаррагчаа, Цацрал, Даваадорж, Натурхаан, Дөрвөн Уул, Бодь Буян, Мамбадацан, Зоригт шонхор, Шийдвэр, Бимэкс, Батбайгаль, Илд бамбай сервис, Цома, Дунд номгон, Авартаж, Жентэл, Мөнх Алекс ХХК-ууд, Петростар ШТС-8, Очирваань эмнэлэг, Соёмбо /ХОС/ болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

10:30-17:00

18, 19-р хороо 34, 35, 35/Г, 35/Б, 35/В, 53, 54, 58, 59, 60, 61-р байрууд, 47-р сургууль, Санко, Таван богд Смарт электроникс, Минт ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:30-12:15

9-р хороо Иргэн Мөнхжаргал, Төгс хурц констракшн ХХК

Сонгинохайрхан

11:00-18:00

20, 21, 22, 32-р хороо Хайртхаан амралт, Төмөр зам, Алтандорнод Монгол, Эйч Ти Эм, Гранд Повер, УБ Буян, Агротрак, Түмэн шувуут, Монгол машин ХХК-ууд, 121-р сургууль, Тэжээлийн үйлдвэр, Мобиком, Иргэн Насанжаргал, Баруунтуруун, Тахилт, Эмээлт, Хуучин, шинэ товчоонууд, 361, 384-р гармууд, Тавантолгой, Аргүнт, Партизан орчмоор

Налайх

10:00-18:00

2-р хороо Нарлаг, Наадам гудамж, Локаторын цэргийн анги, Мера ХХК

Төв аймаг

09:00-18:00

Батсүмбэр сум 1-р баг, Отгонбаатар ферм, Бигхарвест, Поливит, МУИС, Даваасамбуу, Үдлэг орчмоор

13:00-17:00

 Лүн сум Ногоон талбай, Авдрант, Ногоон хэрэм 1, 2 төсөл, Иргэн Сэр-Од, Мөнх их мандал ХХК, Тэс петролиум, Батсүх үнээний ферм